Slide1 Slide2 Slide3 Slide4
Turystyka, Podróże, Wakacje, Wczasy


... nocne życie kurortu. W głąb Synaju Goszcząc w Zatoce Szejka warto też skorzystać z udziału w wycieczkach fakultatywnych, które proponuje niejedno biuro podróży. Z tego gwarnego kurortu można przecież bez problemów dostać się do najpiękniejszych zakątków półwyspu Synaj. Wyprawa na Górę Mojżesza czy zwiedzanie klasztoru Świętej Katarzyny – oto atrakcje, z których koniecznie trzeba skorzystać w trakcie pobytu w tym miejscu. Dla amatorów nurkowania wielką atrakcją może się okazać pobliski przylądek ...
... czyli grę z pociskami kolorowej farby jak również trekking. Turystyka wysokościowa to wszelkiego rodzaj skoki, na przykład skok na bungee. Sporty powietrzne obejmują loty balonem, paralotnią oraz skoki ze spadochronem z dużej wysokości. Bardzo znane są obecnie również inne rodzaje turystyki, takie jak turystyka cmentarna i medyczna. Brzmi zaskakująco? Bo takie właśnie są te odmiany turystyki. Turystyka cmentarna to nic innego jak zwiedzanie cmentarzy. Ją też w pewnym sensie można więc nazwać ...
3. Egipt dla aktywnych
(Świat/Afryka)
Ci, dla których oferty wycieczek do Egiptu oznaczają tylko zwiedzanie piramid lub wyjazd do kurortu nad Morzem Czerwonym i beztroskie lenistwo mogą się zdziwić. Ten kraj jest idealną bazą nie tylko dla miłośników plażowania i historii, ale i dla tych wszystkich, którzy lubią spędzać czas aktywnie. Jakie sporty można uprawiać w tym państwie? Sprawdź najlepsze oferty wyjazdów do Egiptu na fly.pl i wybierz się na aktywne wakacje! Egipt dla nurków Nurkowanie jest bez wątpienia najpopularniejszym ...
... jest „Szlak Bohaterów Trylogii Sienkiewicza”. Tu ważnym punktem jest Kamieniec Podolski, przypominający o przygodach pana Wołodyjowskiego. Tu zachwyca największa twierdza dawnej Rzeczypospolitej oraz okazała katedra. Wielu wrażeń dostarcza również zwiedzanie twierdzy chocimskiej oraz Okopów Świętej Trójcy. Atrakcji na Kresach Wschodnich czeka wiele. Najlepszą i najchętniej wybieraną przez polskich turystów formą podróżowania po Kresach są zaś wycieczki objazdowe. Dzięki nim w ciągu kilku dni można ...
...
...


Info

Magia miejsc - Informacyjny serwis turystyczny

.

Poznań – kolebka polskiego biznesu

Poznań to miasto, które zachwyca nie tylko pięknem niezwykłych zabytków, ale również przez okrągły rok przyciąga ludzi biznesu. Mieszczą się tutaj siedziby najbardziej znanych polskich firm, obok których funkcjonują mniejsze zakłady, nieustannie próbujące wzbić się na szczyt biznesowej hierarchii.

Organizowane od kilkunastu lat Międzynarodowe Targi Poznańskie zrzeszają tysiące wystawców z całego świata, stając się tym samym liderem imprez tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Read more...
Odwiedzamy Wrocław

Wrocław jest jednym z najstarszych, największych i najczęściej odwiedzanych miast w Polsce. Licząca ponad sześćset tysięcy mieszkańców stolica Dolnego Śląska gości rokrocznie około trzech milionów osób, a władze liczą, że do 2016 roku liczba ta ulegnie podwojeniu. Jedni przyjeżdżają do miasta w sprawach biznesowych, inni w celach turystycznych, a jeszcze inni, aby wziąć udział w licznych imprezach, które się na jego terenie odbywają.

Read more...
Przewozy Autokarowe Sindbad

Najbardziej znanym i cenionym przewoźnikiem w branży autokarowej w Polsce i nie tylko jest linia Sindbad. Linia autokarowa liczy już dobrych kilkadziesiąt lat i jest wysoka ceniona przez pasażerów. jest to spowodowane tym, że oprócz bezpieczeństwa, nowoczesności i niskich cen ma bogatą siatkę połączeń międzynarodowych, która obejmuje znaczną część Europy.

Read more...
Ciekawe trendy w nowoczesnej turystyce

Turystyka jeszcze nieraz nas zaskoczy. Obecnie na popularności zyskują nowe trendy, których istnienia kiedyś byśmy się nawet nie spodziewali. Bardzo ciekawą gałęzią turystyki jest dziś turystyka ekstremalna. Na topie są różne jej formy, zarówno turystyka wodna, lądowa, wysokościowa jak i powietrzna. Do tego pierwszego gatunku zalicza się między innymi windsurfing, nurkowanie oraz kajakarstwo górskie. Do sportów lądowych zaliczamy takie dyscypliny sportu jak: ekstremalną jazdę na motocyklu, paintball, czyli grę z pociskami kolorowej farby jak również trekking.

Read more...
Ciekawe wyspy na świecie

Wyspa to obszar z każdej strony otoczony wodą. Największymi wyspami na świecie są: Grenlandia, Nowa Gwinea, Madagaskar, Borneo czy Sumatra. Na święcie znajduje się wiele interesujących wysp, które idealnie nadają się na miejsce wakacyjnego urlopu. Jedną z nich jest Madera. To terytorium należące do Portugalii. Jest ona znanym i popularnym ośrodkiem turystycznym. Na Maderze uprawia się między innymi trzcinę cukrową, winorośl, różnorodne warzywa czy owoce. Wiele osób chętnie wybiera się na Seszele, znajdujące się na Oceanie Indyjskim.

Read more...
oceania
Galeria
tunezja
Galeria
usa
Galeria
safari
Galeria
slonie
Galeria
pustyniakam
Galeria
paryz
Galeria
bliskisch
Galeria
chiny
Galeria

Wyszukiwarka lotów - oszczędność czasu i pieniędzy!

Każdego dnia tysiące ludzi szuka interesujących ich lotów. Jedni kierują się przede...


W poszukiwaniu dobrego humoru

Wyjazdy integracyjne stają się nieodłącznym elementem nawet mniejszych firm. Ich wła...


Kilka słów na temat żeglugi

Dzisiejszy artykuł chciałbym poświęcić dość interesującej tematyce jaką jest dla...


Tani bilet i co potem?

Od momentu wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej, pojawiły się u nas tanie linie ...


Z jakim biurem podróży jechać na wakacje?

Wakacje planujemy niemal cały rok – to jeden z ważniejszych momentów w roku, zarówn...

 TOP ↑    Copyright: © Magia miejsc   

Wczasy